Pāsutitaji un objekti.
SIA"SZMA" ir viena no Latvijas Republikas Daugavpils pilsetasvadošajam elektromontāžas firmām un veic elektromontāžas darbus svarīgākajos pilsētas objektosDaugavpils Ledus halle.
Īsa laika perioda SIA"SZMA" darbinieki veica darbus sarežgitakajos šī objekta posmos -ieeja halle. vestibila, Daugavpils Ledus halles kafejnīca un struktūrvienību telpas.
Daugavpils pilsētas autotransporta mezgls.
Daugavpils pilsētas attīstības veicināšanai, pilsētas Dome veica pilsētas ielu apgaismošanas rekonstrukciju un jaunas infrastruktūras izvietošanu. Šis infrastruktūras posmi ir autransporta mezgli, celi un industriāla zona. SIA"Onninen" produkcija tika uzstādīta Daugavpils pilsētas ielas. SIA"SZMA" piedalījās dotajos projektos un ar augstu kvalitāti uzstādīja apgaismošanas balstus un apgaismošanas armatūru šajos objektos.
"City center".
Viena no iecienītākajam vietām Daugavpils pilsēta ir izklaides un atpūtas pērle "City center".SIA"SZMA" piedalījās šī projekta izstrādāšana un realizēšana. SIA"SZMA" darbinieki veica 10kV kabeļu ierīkošanu un TP uzstādīšanu "City center". Sadarbība ar "City center" dizaineru. pielietojot jaunākas apgaismošanas tehnoloģijas dotajā objekta, lava sasniegt neaizmirstamu interjeru.
Muitas kontroles punkti.
SIA"SZMA"10 gadu garumā ir apakšuzņēmējs Valsts pasūtījumu izpildīšanā. Latvijas Republikas kā ES dalībvalsts robežu labiekārtošanā. SIA"SZMA" vieca visu elektromontāžas darbu spektru. SIA"SZMA" darbu kvalitāte un savlaicīga termiņu izpildīšana nodrošina Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas augsto prasību izpildīšanu.
Austrumu Elektriskie Tīkli.
Piedāvājot augstas kvalitātes darbu izpildi un konkurētspējīgas cenas. SIA"SZMA" piedalās AET rīkotajos konkursos un bieži ir šo konkursu uzvarētājs. TP augsrsprieguma elektromontāžas darbu līmeni. AET pozitīvās atsauksmes atļauj mūsu firmai darboties tālāk šajā vidējā sprieguma jomā.
Darbs ar citiem klientiem.
Jauno tehnoloģiju pielietošana, zemās cenas ļauj SIA"SZMA" izpildīt ne tikai nozīmīgus pasūtījumus, bet arī sadarboties ar jebkuru klientu. SIA"SZMA" augstā mobilitāte nodrošina avāriju uz ekstremālo situāciju novēršanu, kā arī īslaicīgas elektriskās strāvas padeves organizāciju. Neatkarīgi no darbu apjoma un termiņiem, SIA"SZMA" piedāvā visu izpildāmo darbu spektru.
Firmas"TRIĀLS" veikals.
Firmas"TRIĀLS" veikals ir pirmais objekts, kurā SIA"SZMA" veica pilnīgu ēkas rekonstrukciju, iekļaujot visus būvniecības, montāžas un elektromontāžas darbus. Ēkas fasādes apšuvumā bija izmantoti jaunākie celtniecības materiāli, uzstādīti plastikāta logi. Piekļaujošā teritorija ir labiekārtota, autotransporta stāvvieta ir pārklāta ar flīzēm.
Indras pilsētas robežsardzes punkts.
Viens no LRAizsardzības Ministrijas objektiem- Indras robežsardzes punkts. SIA "SZMA" veica visus robežsardzes punkta ēkas elektromontāžas darbus. SIA"SZMA" objektā uzstādīja automātisko dīzeļģeneratoru staciju, kas kalpos kā elektroenerģijas padeves rezerves avots gadījumā, ja būs pārtraukta elektroenerģijas padeve uz transformatoru apakšstaciju, un arī nodrošinās visa robežsardzes punkta normālu darbību.
SIA"SZMA"
ISO 9001:2000
ISO 14001:2004
tālr.: + 371 65439743
fakss: +371 65439733
e-mail: szma@szma.lv
Dunduru iela 3b, Daugavpils, Latvija